Nudek z Wyspy Znudzenia- grupa Biedronki
Kolejny Czuciak, którego poznaliśmy to Nudek z Wyspy Nudy.
Bal u Misia Uszatka
Bal u Misia Uszatka- Kolorowe stroje, radosny nastrój i skoczna muzyka. W takiej atmosferze bawiły się przedszkolaki podczas Balu u Misia Uszatka.
Bal Karnawałowy- grupa Biedronki
Karnawał to świetny czas na taneczne zabawy. W czasie balu było dużo tańca i zabaw.
Światowy Dzień Pluszowego Misia
Światowy Dzień Pluszowego Misia – Miś, to ulubiona maskotka dzieci, którą można przytulić , a nawet coś ważnego jej powiedzieć. W tym dniu dzieci zaproszone zostały do wspólnej zabawy ze swoimi misiami. Można było zobaczyć misie małe, średnie i duże, białe i brązowe. Dzieci wspólnie się bawiły przy znanych misiowych przebojach.
„Uratuj misia”
„Uratuj misia”- spotkanie z ratownikiem medycznym. Dzieci dowiedziały się, jak sprawdzać przytomność, jak pomoc osobie poszkodowanej i w jaki sposób wezwać pomoc. Wszystko to potem przećwiczyły z wielkim przejęciem i w skupieniu podczas zabawy ze swoimi misiami 🙂
Wigilia- grupa Biedronki
W naszej grupie zorganizowaliśmy Wigilię, w czasie której składaliśmy sobie świąteczne życzenia dzieląc się opłatkiem, jedliśmy wigilijne potrawy i śpiewaliśmy kolędy.
Dzień życzliwości i pozdrowień
Dzień życzliwości i pozdrowień – To święto skupione na promowaniu dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W tym dniu dzieci wybrały się z odwiedzinami do Szkoły Specjalnej oraz do Szkoły Podstawowej nr 16 z życzeniami i wykonanymi laurkami.
Warsztaty integracyjne z rodzicami- grupa Biedronki
Na naszych rodziców zawsze można liczyć 🙂 rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w zajęciach integracyjnych „Stroiki świąteczne”. W czasie tych zajęć powstały piękne świąteczne stroiki 🙂
Zabawa z literka A
Poznajemy litery alfabetu, pierwsza z nich jest literą A, poznawaliśmy na wyrazy zaczynające się na tą literkę oraz dokonywaliśmy syntezy głoskowej
Sadzenie cebulek żonkili
Sadzenie cebulek żonkili – Maluszki wzięły po raz pierwszy udział w Ogólnopolskiej Kampanii ”Pola Nadziei” W ogrodzie przedszkolnym dzieci zasadziły cebulki żonkili,a na wiosnę zakwitnie nam „poletko żonkili” – symbol nadziei i wsparcia dla gorzowskiego hospicjum.