Warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem rodziców
Warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem rodziców. W atmosferze wspólnego zaangażowania oraz zabawy, dzieci spędziły bezcenny i radosny czas razem z rodzicami w przedszkolu. W ten sposób powstały piękne ozdoby świąteczne, które zasiliły nasz kiermasz przedszkolny. Bardzo dziękujemy za przybycie i poświęcony czas 🙂
Teatr Gwitajcie z Krakowa
Przedszkole nasze odwiedził Teatr Gwitajcie z Krakowa z bajką pt. „Kłopoty Świętego Mikołaja”:)
Wigilia w grupie Zajączków
Wigilia w grupie Zajączków – Dzieci wspólnie z Paniami słuchały kolęd, składały sobie życzenia i jadły świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. Nie zabrakło tez pierniczków i soczystych pomarańczy 🙂
Zajęcia plastyczne Justyna Nawrocka
Zajęcia plastyczne , mają na celu rozbudzenie w dziecku ciekawości świata , używanie wielu materiałów rozwija świadomość sensoryczną. Dzieci rozbudzają wrażliwość na piękno sztuki, kształtują wyobraźnię .
Odwiedził nas Mikołaj
Odwiedził nas Mikołaj. Dziękujemy Mikołajowi za wspaniałe prezenty 🙂
Ubieranie choinki :)
Ubieranie choinki 🙂
Spartakiada Motylki
Dzieci z grupy „Motylki” były w tym roku odpowiedzialne za udział w zawodach między przedszkolami. Od kilku miesięcy grupka dzieci uczyła się ćwiczeń , następnie w sobotę 7.02 wzięła udział w rywalizacji sportowej. Dumne dzieci wraz z Paniami dostały puchar oraz medale 😉
Dzień babci i dziadka „Motylki
21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dzisdka liczne przybycie dziadków wskazywało na prawdziwe wydarzenie. Motylki długo przygotowywały się do występów ćwiczyły tańce, wierszyki oraz piosenki . Zrobiły również serduszka z czekolady na warsztatach w „Ale frajda” , które na uroczystości wręczyły babciom i dziadkom..
Innowacja Pedagogiczna „Polska w sercu Europy”
W tym roku w naszej grupie realizujemy zadania z Innowacji Pedagogicznej Polska w sercu Europy. W każdym miesiącu przybliżamy dzieciom inny , nowy interesujący kraj Europejski. Dzieci poznały już Niemcy, Włochy, Hiszpania
Wigilia motylki
Nadszedł świąteczny czas, czas refleksji , zadumy oraz dzielenia się życzeniami i opłatkiem. Jak co roku dzieci odświętnie się ubrały, usiadły z Paniami przy wspólnym stole , jadły świąteczne potrawy i śpiewały kolędy.